Často kladené otázky
Jaká jsou pravidla hry?

Hra začíná 4. 6. 2023 a trvá 20 dní. Každý večer bude zveřejněna nová otázka. V Třebíči v 19:00 a v Brně ve 20:00.

Máte 1 hodinu na to, abyste na ni odpověděli tím, že označíte místo na mapě, kde si myslíte, že se nachází daný objekt zachycený na fotce. Pokud nejsou v zadání napsány jiné pokyny, vyznačujte vždy střed objektu. Za každou odpověď můžete získat maximálně 100 bodů.

Na jakém území se hraje?
V Třebíči budou fotky rozmístěny po celém městě nebo dokonce v blízkém okolí města. V Brně se zaměříme pouze na centrum a jeho nejbližší okolí.
Od jaké chvíle se mi počítá čas?
Čas začíná bežet všem stejně bez ohledu na to, kdy si otázku otevřete. Tedy pro Třebíč v 19:00 a pro Brno ve 20:00.
Jak se zaregistruji do hry?
Stačí se přihlásit a můžete začít odpovídat na otázky v Třebíči nebo (i) v Brně.
Jak se počítá skóre?
Skóre se počítá podle vzorce, v němž figurují dva parametry, vzdálenost od správné odpovědi a rychlost. Je důležité trefit místo s co největší přesností, protože i rozdíl pár metrů může výrazně ovlivnit skóre. Časová penalizace je znát hlavně na začátku kola, s přibývajícím časem tato penalizace klesá. Pro lepší pochopení výpočtu skóre můžete použít tuto jednoduchou kalkulačku:

Skóre: 100/100

Můžu změnit svou odpověď?
Ne, jakmile odpovíte, odpověď už nelze změnit.
Můžu změnit svou přezdívku?
Ano, přezdívku si můžete změnit zde.
Můžeme hrát jako tým?
Ano, můžete a je to dobře! Mám radost, pokud se do hry zapojí například rodina a nad místy bude dumat společně. Prosím, nastavte si přezdívku tak, aby bylo jasné, že se jedná o tým a ne o jednotlivce.
Jaké jsou ceny?
Žádné. Hrajeme pro dobrý pocit a zábavu. Pokud by se ale našel někdo, kdo by chtěl přece jen věnovat do hry ceny, kontaktujte prosím autora hry.
Kdo je autorem hry?

Autorem hry je Dominik Jašek. Brněnskými spoluautory jsou Maruška a Šimon Bendovi. Pokud máte jakékoli dotazy, nápady nebo připomínky, neváhejte mě kontaktovat.

Hra City Hunter je inspirována online hrou trebicsquared. Určitě se podívejte na otázky, které se v ní objevily. A nebojte, otázky se nebudou duplikovat.